Program targów

    18.11.2017 | SOBOTA
    10:00 - 20:00 Targi GRA I ZABAWA 2017 | FESTIWAL GRAMY
    10:00 - 20:00 Premiery z Essen | sala 1C
    10:00 - 10:45 SZACHY zgłoszenia udziału w symultanie| stoisko B14
    11:00 - 14:00 SZACHY gra symultaniczna z Mistrzem |stoisko B14
    11:00 OWCE NA WYPASIE – GW FOKSAL| sala turniejowa 2
    11:30 QUIZ WIEDZY O BAŚNIACH - WBPG | duża scena
    12:00 DOMEK Finał Mistrzostw Polski - REBEL | sala turniejowa 1AB
    12:00 Crowdfunding w Polsce – Jakub Mann (Games Factory) | Strefa Gości – hala A
    12:30 SIMBA | duża scena
    12:45 “Nemesis, Lords of Hellas, InBetween” – Adam Kwapiński | Strefa Gości – hala A
    13:00 ICE COOL- REBEL | sala turniejowa 2
    13:00 KRAINA LODÓW - REBEL | duża scena
    13:20 CV POCKET - GRANNA | duża scena
    13:30 „Najciekawsze połączenie planszówki z aplikacją” – Krzysztof Szafrański (Rebel) | Strefa Gości – hala A
    14:00 CORTEX - REBEL | sala turniejowa 2
    14:00 MISTAKOS - TREFL | duża scena
    14:00 SZACHY gry i zabawy szachowe | stoisko B14
    14:15 „Jak przygotować prototyp?” – Marcin Ropka i Viola Kijowska (Games Factory) | Strefa Gości – hala A
    14:30 „Gry planszowe w edukacji historycznej” Karol Madaj, Łukasz Madaj z Biura Edukacji Narodowej IPN w Warszawie | duża scena
    15:00 „ESSEN czyli tam i z powrotem z workiem nowych gier”– Anna Polkowska (Board Game Girl) Strefa Gości – hala A
    15:00 GIGAMON/PODZIEMA - TREFL | sala turniejowa 2
    15:00 SZACHY pokazowa gra „na ślepo” | stoisko B14
    15:00 PODRZUĆ ŚWINIĘ finał – WINNING MOVES | duża scena
    15:10 JUNGLE SPEED - REBEL | duża scena
    15:30 NUMBER 9 – G3 | duża scena
    15:45 “Going for international high grounds with board game design” – Liesbeth Bos | Strefa Gości – hala A
    16:00 WSIĄŚĆ DO POCIĄGU. KRAJE PÓŁNOCY - REBEL | sala turniejowa 2
    16:00 TOPATOP FAMILY – CUBE CP | duża scena
    16:30 „Projekt Laboratorium Gier” – Maciej Jesionowski (Rebel) | Strefa Gości – hala A
    17:00 KINGDOMINO – GAMES FACTORY PUBLISHING | duża scena
    18:00 KALAMBURY MDR | duża scena
    19:00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD, Obiegówka | duża scena
    19.11.2017 | NIEDZIELA
    10:00 - 18:00 Targi GRA I ZABAWA 2017 | FESTIWAL GRAMY
    10:00 - 10:45 SZACHY potwierdzenie udziału w turnieju szachowym | lada recepcyjna, hol A
    10:00 - 18:00 Premiery z Essen | sala 1c
    10:00 - 18:00 SZACHY gry i zabawy szachowe | stoisko B14
    10:30 ROSYJSKA RULETKA: MISTRZOSTWA ŚWIATA – BLACK MONK GAMES | sala turniejowa 2
    11:00 Wielkie spotkanie blogerów planszówkowych | duża scena
    11:00 GOOBBLETY - GW FOKSAL | sala turniejowa 1AB
    11:00 SZACHY – TURNIEJ SZACHOWY | sala turniejowa 4
    12:00 LEGENDARNI WYNALAZCY - REBEL | sala turniejowa 2
    12:00 „Rozwój osobisty za pomocą planszówek” – Katarzyna Cioch (Fundacja Bombonierka) | Strefa Gości – hala A
    12:00 KIM JEST JANUSZ? - TREFL | duża scena
    12:30 BITWA KOMIKSOWA - WBPG | duża scena
    12:45 „Zawód: projektant gier” – Adam Kwapiński | Strefa Gości – hala A
    13:00 MARCO POLO Finał Mistrzostw Polski - ALBI | sala turniejowa 1AB
    13:30 „Dlaczego zostałem blogerem planszówkowym i z czym się to je?” – Paweł Kaczmarek (Geek Factor) | Strefa Gości – hala A
    13:30 SIMBA |duża scena
    14:00 BANANAGRAMS - TREFL | sala turniejowa 2
    14:00 SUPER GOL – CUBE CP | duża scena
    14:15 „Szybki Kurs Projektowania Gier Planszowych – Marcin Ropka i Viola Kijowska” (Games Factory) | Strefa Gości – hala A
    14:30 SZACHY pokaz „żywych szachów” | stoisko B14
    15:00 „Strefa Emisji, czyli gra w 4 lata” – Krzysztof Głośnicki | Strefa Gości – hala A
    15:00 KRAINA LODÓW - REBEL | sala turniejowa 2
    15:00 PODRZUĆ ŚWINIĘ finał – WINNING MOVES | duża scena
    15:30 Występ zespołu BLITZ / GAK | duża scena
    15:45 „Prowadzenie klubu planszówkowego” – Jakub Kołodziejczak (GSF Alkor) | Strefa Gości – hala A
    16:00 VUDU – BLACK MONK GAMES | sala turniejowa 2
    16:00 ICE COOL - REBEL | duża scena
    16:20 KINGDOMINO – GAMES FACTORY PUBLISHING | duża scena
    17:00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD, GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA, finały, Obiegówka | duża scena
ATRAKCJE NON STOP
  • Festiwal Gramy, Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi - WYPOŻYCZALNIA|GRALNIA | stoisko
  • Spotkanie i zabawy z Treflikiem - sobota i niedziela 12:00 – 16:00 | stoisko
  • Festiwal Gramy - Premiery z Essen | sala 1c
  • „Rozwój osobisty przez gry i zabawy, czyli BIOFEEDBACK (EEG i HRV) w gokarcie - Pracownia psychologiczna Agnieszki Trawickiej” | stoisko A31
  • Opowiedz historię ze Story Cubes, Rebel | stoisko B 27
  • Warsztaty plastyczne PASSA i GAK | stoisko B 06 i B11
  • Baśniowe zakładki do książek, bookcrossing, puzzle – WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Gdańsku | stoisko B08
  • Kolej w miniaturze - SOPOCKI KLUB MODELARZY KOLEJOWYCH | stoisko B09
  • Strefa zabaw dla dzieci z POSZUKIWACZAMI PRZYGÓD, stoisko nr B30; FUN ARENĄ i Stadionem ENERGA B31, B31A; MULTIKINEM; LOOPY’S WORLD stoisko B10; CN EXPERYMENT stoisko B02, KREATYWNE MALUCHY stoisko B01; RADSAS FUN stoisko B20, MK BOWLING stoisko B30A