Program

    19.11.2016 | SOBOTA
    10.00 - 20.00 Targi GRA & ZABAWA 2016 | FESTIWAL GRAMY
    11.00 Turniej dla dzieci - WYDAWNICTWO ZIELONA SOWA | sala turniejowa 1a
    11.00 Mistrzostwa „Królestwo w Budowie” - REBEL | sala turniejowa 4
    11.00 „Czytam i bawię się z bratkiem” - Małgorzata Rożyńska | mała scena
    11.00 Warsztaty Rebelatorium - Maciej Jesionowski i Krzysztof Szafrański - REBEL | sala warsztatowa 1c
    11.00 Testy kompetencji wielorakich B15 - Grupa 1 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    11.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    11.30 Testy uzdolnień plastycznych B18 - Grupa 1 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    12.00 BrainBox - ALBI | sala turniejowa 1a
    12.00 Przedstawienie dla dzieci „Kot w butach” Teatrzyk Barnaby - WMBP W GDAŃSKU | duża scena
    12.00 Warsztaty z Grażyną Rigall - WYDAWNICTWO ADAMADA | strefa warsztatowa hala B
    12.00 Warsztaty - Gil d’Orey - MESABOARDGAMES | sala warsztatowa 1c
    12.30 Telepatia - ALBI | sala turniejowa 1a
    13.00 Spaghetti - GRANNA | sala turniejowa 1a
    13.00 Mini-turniej Wiewióry - REBEL | duża scena
    13.00 Warsztaty Enoch Fryxelius - FRYXGAMES | sala warsztatowa 1c
    13.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    13.30 Konkurs dla dzieci „Palcem po mapie” - ABINO | mała scena
    14.00 X-Tiles - TACTIC GAMES | sala turniejowa 1a
    14.00 Mini-turniej Flickem’up - LACERTA | duża scena
    14.00 Warsztaty Manuel Rozoy - TIME STORIES | sala warsztatowa 1c
    14.00 Testy kompetencji wielorakich B15 - Grupa 2 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    14.00 „Jestem super” – warsztaty plastyczne - ruchowe dla dzieci w wieku 6 -10 lat | mała scena
    15.00 Summoner Wars - CUBE | sala turniejowa 1a
    15.00 Mini-turniej gry Jungle Speed - REBEL | duża scena
    15.00 „Edukacyjne zabawy dla najmłodszych-ruch piosenka rytm” - Małgorzata Barańska i Ewa Jakacka | mała scena
    15.00 Warsztaty Francois Doucet - SPACE COWBOYS | sala warsztatowa 1c
    15.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    15.30 Pokaz układania kostek logicznych - RubiArt | duża scena
    15.30 Konkurs dla dzieci „Palcem po mapie” - ABINO | mała scena
    15.30 Testy uzdolnień plastycznych B18 - Grupa 2 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    16.00 Mini-turniej gry dla dzieci do lat 10 Mistakos - TREFL | duża scena
    16.00 Warsztaty Filip Miłuński - GRANNA | sala warsztatowa 1c
    16.30 Mini-turniej Hack Trick - FULLCAP | mała scena
    16.30 Farmageddon – FABRYKA KART TREFL KRAKÓW | sala turniejowa 1a
    17.00 Domek - REBEL | sala turniejowa 1a
    17.00 Klask - G3 | sala turniejowa 4
    17.00 Testy kompetencji wielorakich B15 - Grupa 3 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    17.00 Gra plenerowa z Regipio | duża scena
    17.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    17.30 Pokaz układania kostek logicznych - RubiArt | sala warsztatowa 1c
    18.00 Krokoloko – REBEL | duża scena
    18.00 Kingdomino - GAMES FACTORY PUBLISHING | sala turniejowa 4
    19.00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD - wyniki turnieju Królestwo w Budowie, ogłoszenie wyników Gry Roku, loteria
    20.11.2016 | NIEDZIELA
    10.00 - 18.00 Targi GRA & ZABAWA 2016 | FESTIWAL GRAMY
    11.00 Grunt to zdrowie - MDR | sala turniejowa 1a
    11.00 Mistrzostwa „Santiago” - TREFL | sala turniejowa 4
    11.00 Timeline Polska - REBEL | duża scena
    11.00 Warsztaty produkcyjne - TREFL | sala warsztatowa 1c
    11.00 Testy kompetencji wielorakich B15 - Grupa 4 | strefa warsztatowa: hala B - stoiska B15 i B18
    11.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    11.30 Mini-turniej Goliatha | duża scena
    11.30 Pokaz układania kostek logicznych - RubiArt | mała scena
    12.00 Splendor - REBEL|SPACE COWBOYS | sala turniejowa 1a
    12.00 Bitwa komiksowa - WMBP W GDAŃSKU | duża scena
    12.00 Speedtesting - prezentacje prototypów gier | sala warsztatowa 1c
    12.30 Spotkanie z Anitą Głowińską - WYDAWNICTWO ADAMADA | mała scena
    13.00 Pokaz układania kostek logicznych - RubiArt | mała scena
    13.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    13.30 Mega Kolorowanki - WYDAWNICTWO ZIELONA SOWA | mała scena
    14.00 Vudu - BLACK MONK | sala turniejowa 1a
    14.00 Mini-turniej Flickem’up - LACERTA | duża scena
    14.00 Spotkanie z polską blogosferą planszówkową | sala warsztatowa 1c
    14.00 Testy kompetencji wielorakich B15 - Grupa 5 | strefa warsztatowa: hala B – stoiska B15 i B18
    15.00 Cthulhu Światy - BALDAR | sala turniejowa 1a
    15.00 Wyspa Skye - LACERTA | sala turniejowa 4
    15.00 Tajniacy - REBEL | duża scena
    15.00 Projekcja dokumentalnego filmu wojennego „Kierunek Berlin” (14 min, prod. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7) stoisko B13
    15.00 Gil d’Orey - autor Miasta Szpiegów: Estoril 1942 | mała scena
    15.30 Pokaz układania kostek logicznych – RubiArt | duża scena
    15.30 Enoch Fryxelius - FRYXGAMES, wydawca Terraformacji Marsa | mała scena
    15.30 Testy uzdolnień plastycznych B18 - Grupa 4 | strefa warsztatowa: hala B – stoiska B15 i B18
    16.00 Owce na Wypasie - FOXGAMES | sala turniejowa 1a
    16.00 Mistrzostwa w Dobble - MTG SA | PIONKOLANDIA | sala turniejowa 4
    16.00 Mini turniej gry w Kapsle dla dzieci 6-10 lat - TREFL | duża scena
    16.00 Manuel Rozoy - autor T.I.M.E STORIES | mała scena
    16.00 Testy kompetencji wielorakich B15 – Grupa 6 | strefa warsztatowa: hala B – stoiska B15 i B18
    16.30 Finał Mistrzostw w Dobble - MTG SA | PIONKOLANDIA | duża scena
    17.00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD - wyniki turnieju Santiago, loteria, podziękowania | duża scena
    ATRAKCJE NON STOP
    Festiwal Gramy, Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi - WYPOŻYCZALNIA|GRALNIA | stoisko A21
    Specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych - GRALNIA | hala A
    Strefa Sensu - Zapraszamy rodziców na chwilę relaksu a dzieci do wspólnej zabawy | stoisko B30
    Spotkanie i zabawy z Treflikiem - sobota i niedziela 12.00 – 16.00 | stoisko B30
    Historia na planszy: NA BERLIN! Historia wyścigu wojsk aliantów do stolicy III Rzeszy, opowiedziana za pomocą planszowych gier historycznych i multimedialnej prezentacji - MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU | stoisko nr B13
    Festiwal Gramy - Premiery z Essen | sala 1B
    Porady i konsultacje psychologiczne - PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA AGNIESZKI TRAWICKIEJ | stoisko B16
    Strefa Fantastyki - Niezmierzone światy wyobraźni, ekscytujące historie i niezapomniane wrażenia! - POSZUKIWACZE PRZYGÓD zapraszają do Strefy Fantastyki na spotkanie ze smokami, czarodziejami i podróżnikami w czasie, warsztaty z gier RPG, LARP oraz tworzenia map | stoisko B33
    Opowiedz historię ze Story Cubes, Rebel | stoisko nr B36
    Kostka Rubika jakiej nie znacie - RubiArt | stoisko A 45
    Bookcrossing literatury dziecięcej „Czytelnia pod chmurką” wymień się książką - WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GDAŃSKU | stoisko nr B14
    Fotobudka - zrób zdjęcie z ulubioną książką - WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GDAŃSKU | stoisko nr B14
    Kolej w miniaturze - SOPOCKI KLUB MODELARZY KOLEJOWYCH | stoisko nr A20
    CreoGedania zajmie dzieci kreatywnymi zabawami z zestawami LEGO mindstorms i obwodami elektrycznymi | stoisko B19
    Strefa zabaw dla dzieci z:
POSZUKIWACZAMI PRZYGÓD | stoisko nr B28
FUN ARENĄ | stoisko nr B12
JUMPCITY PARKIEM TRAMPOLIN | stoisko nr B29
MULTIKINEM | stoisko nr A22
BIUREM TURYSTYKI AKTYWNEJ KOMPAS | stoisko nr B11
MK BOWLING GDAŃSK | stoisko nr B41
LOOPY’S WORLD | stoisko B38