Targi Gra i Zabawa

biznes | edukacja | zabawa w jednym miejscu, w jednym czasie!

Szanowni Państwo,

po wielu rozmowach i konsultacjach z wystawcami i partnerami targów zdecydowaliśmy, iż widzimy się na Targach Gra i Zabawa w tradycyjnej formule za rok w dniach 20-21 listopada 2021.

Tymczasem miłośników gier planszowych zapraszamy do śledzenia naszego fanpage gdzie już wkrótce rozpocznie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami fundowanymi przez firmę Rebel Sp.z o.o.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

LIST OTWARTY DO WYSTAWCÓW I ZWIEDZAJĄCYCH TARGÓW W POLSCE
Szanowani Państwo, Przedsiębiorcy, Przyjaciele,
Z dniem 06 czerwca 2020 r. targi zostały oficjalnie odmrożone. Do tego terminu branża targowa przygotowywała się bardzo intensywnie od wielu tygodni.
Dzięki ścisłej współpracy ekspertów Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz Sztabu Kryzysowego (którego PIPT jest współzałożycielem) z Ministerstwem Rozwoju powstały Wytyczne dla organizatorów targów, Wytyczne dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji, jak również Wytyczne dla obiektów wielofunkcyjnych. Polska Izba Przemysłu Targowego przygotowała również Wytyczne i zalecenia PIPT dla wystawców.
Więcej... (PDF)

Targi GRA I ZABAWA to cykliczne wydarzenie dedykowane szerokiej publiczności. Dzięki synergii wielu wydarzeń projekt zyskał miano pomorskiego święta miłośników gier, a dzięki pozytywnym recenzjom mediów zyskał uznanie jako znakomity projekt familijny.

Zapraszamy dorosłych, dzieci, młodzież szkolną i akademicką, rodziców, nauczycieli, terapeutów zajęciowych, pedagogów i wychowawców, właścicieli i dyrektorów placówek oświatowych i edukacyjnych, klubów malucha, punktów opieki.

Targom towarzyszy bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, w tym: warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych, konkurs dla wystawców Gra Roku Targów GRA I ZABAWA, konkurs COSPLAY, wypożyczalnia gier planszowych z ponad 2000 planszówek, strefa zabaw i edukacji dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

8.Targom GRA I ZABAWA towarzyszyć będzie 19. edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY.