Festiwal GRAMY

W dniach 19-20 listopada serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gier na trzynastą edycję Festiwalu GRAMY, który odbędzie się po raz czwarty w czasie Targów Gra i Zabawa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.


Formuła Festiwalu jest prosta - przez dwa dni, w sobotę i w niedzielę, będzie można przyjść na miejsce i grać, grać, grać! Jak co roku na graczy czekać będzie hala wypełniona stolikami do gry oraz największa w Polsce kolekcja gier - ponad 700 planszówek, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie - w każdą z nich będzie można zagrać na miejscu. Festiwalowa obsługa – tzw. Żółte Koszulki, będą pomagać graczom, doradzać w wyborze gier, tłumaczyć najpopularniejsze tytuły.

Przez cały czas będą odbywały się turnieje i konkursy, w których każdy może wziąć udział. Do wygrania liczne nagrody ufundowane przez naszych wystawców.
Szczegółowy program imprezy pojawi się w październiku.

Na targach zaprezentują się najważniejsi wydawcy i dystrybutorzy gier planszowych w Polsce którzy mogą pochwalić się zarówno własnymi ciekawymi produkcjami, jak i polskimi wydaniami zagranicznych hitów.

Festiwal GRAMY odbywa się niecały miesiąc po największych targach gier planszowych na świecie – SPIEL w Essen w Niemczech. Festiwalowa załoga oczywiście pojawi się tam i przywiezie najgorętsze i najbardziej oczekiwane tytuły.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji http://www.festiwalgramy.com/