FIT KID

Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego zapraszają na zawody FIT-KID & Fitness Aerobic oraz 5. edycję GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak, które odbędą się w dniach 24-25 listopada w AMBEREXPO podczas Targów GRA I ZABAWA.

► 24.11.2018 V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak
Podczas zawodów najlepsi zawodnicy z całej Polski będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness.

► 25.11.2018 Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic
W Gdańsku podczas Mistrzostw Świata FIT-KID & Fitness Aerobic na scenie oprócz zdolnych i ambitnych Polek pojawią się również zawodniczki m.in. z Cypru, Niemiec, Węgier, Serbii czy Chorwacji. To będzie niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i roztańczonego widowiska, na które już dziś serdecznie zapraszamy!

Podczas zawodów widownia będzie mogła podziwiać ponad 150 występów każdego dnia! Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także roztańczone Duety i Formacje Fitness.

FINESS TO COŚ WIĘCEJ NIŻ SPORT!
Dyscyplina sportu jaką jest Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic jest świetnym sposobem na życie, zabawę i relaks. Kształtuje młodą osobowość, uczy dyscypliny, samozaparcia, zasad panujących w sporcie, wyrabia cechy motoryczne, kondycje, a także pozwala odkrywać talenty młodych adeptek tej sztuki, bo fitness to coś więcej niż sport, to także umiejętność przedstawienia swojej osobowości. Z roku na rok rośnie zainteresowanie dyscypliną FIT-KID oraz Fitness Aerobic.

Szczegóły stronie organizatora: www.AkademiaFitness.eu
Fotorelacja z poprzednich edycji na Facebooku: www.facebook.com/GrandPrixFitnessAK